Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <<    <  4  [5]  6  >    >> Krajowy System Zastrzegania Kart -ZBP-

W celu zwiększenia bezpieczeństwa kart płatniczych wydawanych w ramach SGB od 30 czerwca 2014 r., klienci posiadający kartę płatniczą mogą korzystać z Krajowego Systemu Zastrzegania Kart obsługiwanego przez Związek Banków Polskich.Niedziela z Bankiem Spółdzielczym w Głownie

Z okazji Święta Spółdzielczości Bankowej 29 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Głownie zorganizował „dzień otwarty”. W ramach tej uroczystości wpisały się obchody 110-lecia Banku.
W tym dniu klienci mogli zobaczyć Bank od innej strony niż tej, którą na co dzień mają okazję widzieć.


 
 249Andrzej Heidrich w Galerii Bank & DM

Wybitny grafik, porównywany do Albrechta Dürera, autor projektów polskich banknotów Andrzej Heidrich osobiście otworzył 18 października wystawę swoich pracw Galerii Bank & DM w Głownie.
Wizyta takiego mistrza w naszym mieście to wydarzenie wielkiej rangi, nic więc dziwnego, że na wernisaż miłośnicy sztuki przybyli tłumnie. Pojawili się także goście z Łodzi, m.in. z Narodowego Banku Polskiego oraz Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.


 

 

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1